Vjehrri ngacmon seksualisht nusen e djalit në Korçë

Estimated read time 1 min read

Policia e Korçës ka nisur hetimet për një 72-vjeçar, i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht nuse e djalit.

Uniformat blu bëjnë me dije ka qenë nusja ajo që ka kallëzuar në polici vjehrrin e saj me iniciale I.M, banues në fshatin Porodinë, Korçë.

Njoftimi i Policisë

Gjithashtu u referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin I. M., 72 vjeç, banues në fshatin Porodinë, Korçë, për veprën penale “Ngacmimi seksual”, pas kallëzimit të bërë nga nusja e djalit të tij, e cila pretendon se është ngacmuar seksualisht nga ky shtetas.

You May Also Like

More From Author