VIDEO Shpërthim i madh në Taksim të Stambollit

Estimated read time 1 min read

Një shpërthim ka ndodhur gjatë kësaj të diele në sheshin Taksim të Stambollit në Turqi.

Informacionet e para jo zyrtare flasin për 11 persona të lënduar.

Sheshi për momentin është mbyllur për vizitorët ndërsa në vendin e ngjarjes janë ekipe të shumta të ndihmës së shpejt dhe forca të shumta të policisë.

Shpërthimi raportohet se ka ndodhur para një dyqani në rrugën e quajtur “Beyoglu Istiklal” në sheshin Taksim.

You May Also Like

More From Author