Milan vs Spezia LIVE

Estimated read time 1 min read

Sonte luhet ndeshja e xhiros së 13 në Serie A.

Milan vjen pas një fitoreje të rëndësishme ndaj Salzburg në Champions League duke i kualifikuar Kuq e zinjtë në 1/16.

Rosonerët sonte synojnë një fitore e cila do të ishte e rëndësishme pasi Napoli sot fitoi përsëri ndaj Atalantas.

Humbja e pikëve në ndeshje të tilla do të ishte fatale për Milanin dhe garën për skudeto.

LINK 1

LINK 2

LINK 3

You May Also Like

More From Author