Lëkundje tërmeti me epiqendër në Burrel

Estimated read time 1 min read

Të tjera lëkundje më të vogla janë ndjerë në kryeqytet dhe disa zonë në veri të vendit, pas tërmetit me magnitudë 4.9 të shkallës rihter.

Të dhënat dalin nga EMSC, që njofton se lëkundjet e dyta e kanë patur epiqendrën në Koplik, ndërsa tërmeti i parë kishte epiqendër pranë Klosit, në Burrel.

You May Also Like

More From Author