Ja kush ishte autori që goditi Sali Berishen me grusht

Estimated read time 1 min read

Është identifikuar autori që goditi me grusht kreun e Partisë demokratike, Sali Berisha gjatë kohës që ky i fundit ishte duke marshuar drejt podiumit.

Mësohet se bëhet fjalë për Gentian Shehu.

Ai është shoqëruar nga policia dhe momentalisht ndodhet në komisariatin nr 1.

You May Also Like

More From Author