Estimated read time 1 min read
Sport

MILAN v Salernitana

Ndeshja e xhiros së 26 në Serie A ku Milan pret në shtëpi ekipin e Salernitanës që ndodhet aktualisht në vendin e 16 në tabelë. [more…]

Estimated read time 1 min read
Sport

Tottenham vs MILAN LIVE

Ndeshja e parë MILAN V TOTTENHAM në San Siro u mbyll me rezultatin 1-0 në favor të Kuq e zinjëve. Sonte është ndeshja vendimtare që [more…]

Estimated read time 1 min read
Sport

MILAN vs Inter LIVE

Milan dhe Inter do të përballen sonte për Super Kupën e Italisë. Milan vjen nga një formë jo e mirë në këtë sfidë. LINK 1 [more…]

Estimated read time 1 min read
Sport

MILAN vs Roma LIVE

Milan luan sonte ndeshjen e parë për vitin 2023 në San Siro ndaj Romas. LINK 1 LINK 2 LINK 3